O nás

Dioptrické brýle a sluneční brýle jsou krásný módní doplněk, který dokáže velice jednoduše změnit náš vzhled. Brýle se staly důležitým prvkem oblékání a zároveň vyjádřením módního stylu. Proto jsme se v roce 2009 rozhodli vstoupit na trh dioptrických a slunečních brýlí a od té doby nabízíme nejhezčí kousky z designérských obrouček a značkových dioptrických a slunečních brýlí. Aby byly brýle co nejpřístupnější, zvolili jsme formu e-shopu a díky tomu můžeme nabídnout brýle za zcela bezkonkurenční ceny. Naše filozofie spočívá v možnosti jednoduše poskytnout to nejlepší, co značkové brýle nabízejí s důrazem na zákazníkovu maximální spokojenost. Se svými zákazníky jednáme vždy my osobně a jsme k dispozici 7 dní v týdnu.

Naše nabídka nezahrnuje co možná nejširší rozsah produktů a barev, ale snažíme se vždy nabídnout ty nejhezčí značkové brýle z designérských kolekcí. Exkluzivně nabízíme dioptrické a sluneční brýle značek Safilo, Luxottica, Marcolin, Marchon, Allison a dalších, kteří produkují designové a značkové brýle.

Brýle a brýlové obroučky, které nabízíme, osobně považujeme za zajímavé a vždy klademe důraz na jejich kvalitu a současně originalitu a módnost.

Skla do dioptrických brýlí v naší nabídce jsou zpracovávána certifikovanými optiky, kteří mají více jak 20 letou zkušenost ve svém oboru. Pečlivě dohlížíme na jejich špičkovou kvalitu a nejlepší vlastnosti materiálů tak, aby byl zákazník 100% spokojen. Naše čočky nabízíme se 7 násobnou antireflexní vrstvou, hydrofobní úpravou a počítačovou vrstvou, které jsou vždy zahrnuty v ceně.